•

Poslední březnovou sobotu ústečtí karatisté dobývali tradičně dobře obsazený karatistický „Nymburk“ a jeho turnaj karate. Získali jsme celkem 21 medailí. 7x zlato, 4x stříbro, 10x bronz. Závodnice  Klemča Nývltová byla zařazena v kata do starších žákyní, aby si zazávodila a vyplatilo se.

Anežka Čepičková byla zařazena dál v kumite do jiné kategorie, neboť ve své byla sama. Bylo z toho opět zlato. Julie Lindnerová také neměla ve své kategorii soupeřku a tak byla přeřazena z juniorek do žen. Také zlato. Konečně jsme si pořádně zazávodili, v některých kategoriích bylo i 20 a více soupeřek. Jako dalším kauče skupiny byla na této soutěži Tereza Chobotová, trenérka letošního kurzu mládeže a hodně se nám to vyplatilo.